Vyhľadávanie

V ponuke je 114 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Dunajská riviéra

Bývajte na skok od Bratislavy.  
viac

rodinné domy v Záblatí

Nová výstavba domov v Trenčíne  
viac

Kto sme?

Prečítajte si o nás 
viac

HOME STAGING

Pripravte svoju nehnuteľnosť na predaj  
viac

RODINNÉ BYTY ZLATOVSKÁ

developerský projekt Trenčín 
viac

Dunajská riviéra

Projekt Dunajská riviéra sa nachádza v rýchlo sa rozvíjajúcej lokalite - v obci Hamuliakovo, ktorá sa nachádza na skok od Bratislavy. Dostupnosť obce je veľmi dobrá, prístupná samozrejme autom a autobusovou dopravou. Atraktívna pre budúcich obyvateľov je takisto možnosť spustenia Dunajbusu v priebehu roku 2019, ktorý Vám poskytne prístup do centra Bratislavy už za niekoľko minút.

Práve v lokalite Dunajskej riviéry viete nájsť kompromis medzi bývaním v meste a v tichom prostredí, v obklopení prírodou a krásou Lužných lesov. V blízkosti sa nachádzajú možnosti pre aktívny oddych - zimný štadión Hamikovo a areál x-Bionic Sphere Šamorín. No nájdete i priestor pre relax a vypnutie od každodenných starostí na prechádzkach s rodinou v lesoch, ktoré sa nachádzajú v chránenej oblasti, tým pádom máte záruku, že o tento veľký benefit nikdy neprídete.

Rozlohovo nájdete v projekte nehnuteľnosti od 73 m2 až po 80 m2. Každý byt má k dispozícii vlastnú priestrannú záhradu, ktoré začínajú vo výmere od 57 m2 do 329,25 m2. Klienti sa stanú i majiteľmi dvoch parkovacích státí. V bytoch nájdete kuchyňu spojenú s obývacou izbou, dve samostatné spálne a kúpeľňu s oddelenou toaletou. Ak sa rozhodnete pre byt na prvom poschodí, môžte si užívať i výhody terasy prípadne balkóna a to rovno dvakrát, keďže k dispozícii sú dva balkóny, prípadne  balkón + terasa.

Ak Vás ponuka zaujala neváhajte si podrobnosti o jednotlivých nehnuteľnostiach pozrieť cez našu ponuku. Napr. BYT so záhradou 104,62 m2 

Pozrite si aj našu 3D obhliadku nehnuteľnosti TU. Pretože raz vidieť je viac, ako dvakrát počuť.