Tel.: +421 948 850 081

+421 915 854 943

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!

Projekt Rodinné byty Zlatovská, 2 izbový byt č.351/Z1/5NP -47,83m2

Cena:
68 676,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Trenčín
Ulica: Zlatovská
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
Úžitková plocha: 46 m2
Stav objektu: novostavba
Poschodie: 4 / 4
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:1511

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Všade blízko

Hľadáte bývanie pre svoju súčasnú či budúcu rodinu? Ste na správnej adrese. Rodinné byty Zlatovská predstavujú unikátny projekt rodinného bývania. Je určený všetkým malým aj veľkým rodinám, ktoré obľubujú mestský spôsob života a chcú to mať zo svojej adresy všade blízko. Nielen k sebe. Výstavba začína bytovým domom Z1, situovaným priamo na ulicu Zlatovská. To rodinám ponúka priame napojenie na rýchlo rozvíjajúcu sa infraštruktúru okolia. V tejto etape bude v ponuke 44 rodinných bytov. Následne, od roku 2018 je plánovaná výstavba bytových domov Z2 - Z6.

V prvej etape sa môžete tešiť na 44 rodinných bytov spolu s ihriskom, ktoré bude situované za budovou.

O architektúre
V súčasnosti sa realizuje výstavba prvej časti projektu, budovy Z1. Ide o praktické, moderné, vzdušné 2 až 4-izbové byty prispôsobené súčasnému mestskému životnému štýlu. Dôraz sa kladie na svetlé miestnosti, kvalitné materiály a praktickosť, ktorá poslúži celej rodine.Preto vo výbave bytov nechýbajú, napr. okná s trojsklom, bezpečnostné vchodové dvere či nástenné rebríkové vykurovacie telesá v kúpeľni. Vykurovanie je zaistené spoločnou plynovou kotolňou. Samozrejmosťou je výťah. Každý byt má balkón.
Súčasťou komplexu je aj parkovanie pre jeho obyvateľov v garážach, garážových státiach a na vonkajších parkovacích miestach.
Park s preliezkami priamo pred bytmi je priam ideálnou príležitosťou pre socializáciu a spoločné aktivity celej rodiny.
Služby a obchody v blízkosti sú zas perfektným miestom na stretnutia s rodinnými priateľmi.

Štandard
Svoje bývanie si môžete vybrať v rôznych prevedeniach.
Súčasťou každého jedného rodinného bytu sú kvalitné materiály.
Pracujeme iba s overenými a zodpovednými dodávateľmi,
ktorí vaše rodinné bývanie pripravia tak,
aby vás tešilo a aby vašej rodine slúžilo dlhé roky tak, ako má.

Interiér
Moderné a vzdušné 2 až 4-izbové byty sú navrhnuté tak, aby priniesli komfort celej rodine, ktorá preferuje mestský, no zároveň rodinný životný štýl.

Lokalita
Trenčín je mesto s bohatou históriou a už samo o sebe predstavuje príjemné miesto pre život. Ulica Zlatovská je praktickou tepnou v meste a lokalita samotného projektu Rodinné byty Zlatovská je ako stvorená pre rodiny, ktoré si chcú užívať pohodlie. A hlavne, ktorí to chcú mať všade blízko. Z Rodinných bytov Zlatovská je to len pár minút autom do centra mesta, čo dáva rodinám priestor na každodenné návštevy a prechádzky Trenčínom. A pre tých, čo majú radšej prechádzky v prírode, je tu možnosť zájsť k rieke na hrádzu. Mamičky s malými deťmi určite poteší malý zelený park s detským ihriskom priamo pred domom, študentov blízke školy (základná aj stredná) a peších zástavka, ktorá sa nachádza hneď pred domom. športovo založené rodiny zas poteší rýchly prístup na mestskú hrádzu, do Zátoky pokoja a mnoho ďalších možností pre športové vyžitie.

Občianska vybavenosť
V blízkosti dostupnosti autom sa nachádza aj najobľúbenejšie nákupné centrum Trenčanov, Laugaricio, ktoré slúži rodinám hneď vo viacerých smeroch. V okolí a pešej dostupnosti však nechýbajú ani samostatné potraviny, reštaurácie, školy, športoviská či rôzne praktické služby.

Ľahká dostupnosť
Vďaka zástavke, ktorá sa nachádza priamo pred obytným domom a blízkemu spojeniu, sa do centra dostanete za cca 5 minút. Takýto spôsob prepravy šetrí rodine čas a starosti s parkovaním. Väčšie deti sa bez problémov a bezpečne dostanú pešo do najbližšej základnej školy, ktorá je vzdialená 8-10 minút chôdze priamo po Zlatovskej ulici.

Doprava autom
Ak chcete použiť auto, jednou s najväčších výhod projektu je jeho skvelé napojenie na diaľnicu. Behom 3 minút ste na ceste a môžete tak s rodinou vyraziť na výlety. Keďže vieme, aké je cestovanie najmä s malými deťmi občas náročné, tento benefit určite ocenia najmä mladé rodiny, ktoré radi navštevujú rodinných príslušníkov, starých rodičov, v iných mestách.


Termín výstavby
Realizácia prvej etapy stavby, Z1, prebieha počas roka 2017 a 2018. Predaj bytov je už spustený.

Pri rozhodovaní Vám pomôžu aj naši finanční špecialisti z oblasti poskytovania úverov. Priamo u nás zodpovieme Vaše otázky na spôsob financovania kúpy nehnuteľností a spoločne vyberieme vhodné riešenie. Dlhodobo spolupracujeme so všetkými bankovými inštitúciami.

Zaujali vás Rodinné byty Zlatovská?
Radi vám odpovieme na akékoľvek otázky. Vyplňte kontaktný formulár a my sa vám čo najskôr ozveme.Silvia Grunwaldová RSc | +421 915 854 943
Bc. Soňa Sulo Dranačková | +421 948 850 081
www.rodinnebyty.sk
zlatovska-ZVNC-rodinnebyty.sk

Maklér:

makler
Maklér:Rodinné byty Zlatovská
Telefón:+421902203470
E-mail:zlatovska-ZVNC-rodinnebyty.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2