Vyhľadávanie

V ponuke je 106 nehnuteľností.
Obrázkové menu

HOME STAGING v skratke

Viete čo je to Home Staging a to, že môže pri predaji nehnuteľnosti zásadne pomôcť? 
viac

5 mýtov okolo hypoték

Poznáte najväčšie mýty okolo hypoték? 
viac

Hľadáte bývanie pre svoju súčasnú či budúcu rodinu? Ste na správnej adrese.

Rodinné byty Zlatovská predstavujú unikátny projekt rodinného bývania. Je určený všetkým malým aj veľkým rodinám, ktoré obľubujú mestský spôsob života a chcú to mať zo svojej adresy všade blízko. Nielen k sebe. Prvá fáza, výstavba bytového domu Z1, začala v júni 2017 a už koncom roka 2018 prinesie prvých 44 rodinných bytov. Druhá fáza, ktorá zahŕňa výstavbu ďalších 44 bytov v domoch Z2 a Z3, začala v novembri 2017. Tretia fáza prinesie ďalších 55 bytov, ktoré budú pôdorysmi podobné, ako byty z prvej fázy. Termín ich dokončenia je naplánovaný na koniec roka 2019. Následne bude celý projekt zavŕšený budovami Z5 a Z6, ktorých výstavba začne v roku 2019.

V súčasnosti sa realizuje výstavba prvých 4 budov projektu, Z1, Z2 a Z3 a Z4. Vo všetkých nájdete praktické, moderné, vzdušné 2 až 4-izbové byty prispôsobené súčasnému mestskému životnému štýlu. Dôraz sa kladie na svetlé miestnosti, kvalitné materiály a praktickosť, ktorá poslúži celej rodine.
Preto vo výbave bytov nechýbajú, napr. okná s trojsklom, bezpečnostné vchodové dvere či nástenné rebríkové vykurovacie telesá v kúpeľni.
Súčasťou komplexu je aj parkovanie pre jeho obyvateľov v garážach, garážových státiach a na vonkajších parkovacích miestach.

Projekt Rodinných bytov Zlatovská dáva priestor jeho obyvateľom vybudovať si tu dlhodobé vzťahy a priateľstvá s okolím.
Park s preliezkami priamo pred bytmi je priam ideálnou príležitosťou pre socializáciu a spoločné aktivity celej rodiny.
Služby a obchody v blízkosti sú zas perfektným miestom na stretnutia s rodinnými priateľmi.

Neváhajte sa s výberom obrátiť práve na nás.