Vyhľadávanie

V ponuke je 47 nehnuteľností.

 

Rodinné byty Zlatovská

Predstavujeme Vám  unikátny projekt rodinného bývania v Trenčíne. Je určený všetkým malým aj veľkým rodinám, ktoré obľubujú mestský spôsob života a chcú to mať zo svojej adresy všade blízko. Nielen k sebe. 

V súčasnosti sa realizuje výstavba piatich budov projektu - Z1, Z2 ,Z3 ,Z4 a Z5. Vo všetkých nájdete praktické, moderné, vzdušné 2 až 4-izbové byty prispôsobené súčasnému mestskému životnému štýlu. Dôraz sa kladie na svetlé miestnosti, kvalitné materiály a praktickosť, ktorá poslúži celej rodine.
Preto vo výbave bytov nechýbajú, napr. okná s trojsklom, bezpečnostné vchodové dvere či nástenné rebríkové vykurovacie telesá v kúpeľni.
Súčasťou komplexu je aj parkovanie pre jeho obyvateľov v garážach, garážových státiach a na vonkajších parkovacích miestach.

Projekt Rodinných bytov Zlatovská dáva priestor jeho obyvateľom vybudovať si tu dlhodobé vzťahy a priateľstvá s okolím.
Park s preliezkami priamo pred bytmi je ideálnou príležitosťou pre socializáciu a spoločné aktivity celej rodiny.
Služby a obchody v blízkosti sú zas perfektným miestom na stretnutia s rodinnými priateľmi.

Všetky podrobnosti o ponúkaných nehnuteľnostiach si nájdete priamo na stránke Rodinných bytov Zlatovská

Na koľko sídlime priamo v nebytových priestoroch Rodinných bytov Zlatovská v budove Z1, vieme Vás previesť nehnuteľnosťami, ukázať Vám možnosti kúpy a financovania, ktoré Vám vieme zastrešiť priamo u nás. Nemusíte chodiť po bankách, všetko nájdete na jednom mieste v našej kancelárii - virtuálna obhliadka tu.

A keď sa Vám aj tak nechce prísť na návštevu, máme pre Vás ešte pohodlnejšiu možnosť. Pozrite si našu virtuálnu obhliadku nehnuteľnosti v skolaudovanej bytovke Z1, ktorá je zariadená a nachystaná ako vzorový byt. Virtuálna obhliadka tu