Vyhľadávanie

V ponuke je 78 nehnuteľností.

 

Súčasťou našej práce a služby, ktorú ponúkame našim klientom, je aj finančné sprostredkovanie. Finančné sprostredkovanie nie je v našom ponímaní len predaj finačných produktov, je to hlavne Finančné poradenstvo.

Našou výhodou je to, že  naši makléri majú prehľad o finančných produktoch poskytovaných na slovenskom trhu či už v sektore Poskytovania úverov alebo v iných sektoroch ako je napríklad Poistenie, zaistenie, ale aj Prijímanie vkladov či Kapitálový trh. Sme teda plne pripravení pomôcť Vám v každom smere. 

Prvé, čo naši makléri zisťujú od Vás ako od našich klientov je to, akým spôsobom chcete Vy, poprípade záujemcovia o kúpu Vašej nehnuteľnosti,  financovať kúpu nehnuteľnosti. Kedže našou prvoradou snahou je to, aby náš spoločný obchod dopadol, a to nielen dobre, ale nad očakávania, potrebujeme Vás poznať. A to nielen osobne, ale potrebujeme poznať aj Vašu finančnú situáciu. Práve toto je ten bod, na ktorom zlyháva najviac obchodov. 

Na finančnom trhu pôsobíme od roku 2005. Spolupracujeme s veľkým množstvom spoločností, so všetkými bankami poskytujúcimi úvery založené aj nezaložené nehnuteľnsťou.  Na základe informácií od Vás Vám vypracujeme ponuku Vášho financovania priamo na mieru, s kompletnou analýzou nákladov spojených s vybavením úveru až po jeho čerpanie, ale takisto aj s analýzou budúceho vývoja finančného trhu, preplatenosťou jednotlivých úverov a auditom Vašich už existujúcich zmlúv.

Finančné poradenstvo samozrejme neriešime len pre klientov, ktorí si od nás kupujú nehnuteľnosť. Výhodou našej spoločnosti je to, že na finančné poradenstvo od nás nemusíte kupovať nehnuteľnosť cez nás. Riešime financovanie pre klientov aj z rôznych iných spoločností, mnoho z nich sú aj konkurenčné realitné kancelárie, developeri, investori. Práve informácie od nás sú pre tieto spoločnosti kľúčové k tomu, aby zistili, či ich budúca spolupráca s klientami má, alebo nemá pre obe strany zmysel. Klientom ponúkame tiež možnosť zníženia splátok na ich už existujúcich zmluvách. Auditom nevýhodných zmlúv sme už ušetrili klientom stovky eur mesačne.

Naši makléri sú certifikovaní, pravidelne školení a vzdelávaní, a skutočne vedia čo robia!

Pokiaľ sa o našom finančnom poradenstve chcete dozvedieť viac, informujte sa u nás alebo navštívte stránku

http://fairplayfinance.sk/.